Środa , 23 Czerwiec 2021

Aplikacja Apple TV trafiła na telewizory Philips z Androidem

   10.06.2021
Użytkownicy telewizorów Philips z systemem Android mogą od czerwca 2021 korzystać z aplikacji Apple TV. Platforma fabrycznie trafi na wszystkie urządzenia wyprodukowane w 2021, natomiast właściciele wybranych wcześniejszych modeli mogą zainstalować aplikację samodzielnie.
Użytkownicy telewizorów Philips zyskają dostęp do platformy Apple TV

Marka Philips TV & Sound wprowadza aplikację Apple TV na wszystkie swoje telewizory z systemem Android TV. Od teraz użytkownicy z całej Europy (w tym oczywiście z Polski), będą mieli pełny i łatwy dostęp do popularnego serwisu Apple TV+, w tym kanałów Apple TV i innych usług bezpośrednio z poziomu systemu Smart TV.

Dzięki aplikacji Apple TV użytkownicy zyskają dostęp do nowych produkcji

Aplikacja Apple TV zawiera dostęp do płatnego serwisu Apple TV+ oferującego produkcje, filmy i dokumenty twórców z całego świata. Abonenci usługi mogą oglądać oryginalne programy Apple, w tym bijące rekordy popularności seriale "Ted Lasso", "The Morning Show", "For All Mankind" i "Servant", a także takie filmy jak "Greyhound", "Palmer" czy "Wolfwalkers".

Dzięki aplikacji Apple TV na telewizory Philips można też oglądać – zarówno w trybie online, jak i offline – kanały telewizyjne z platformy Apple, takie jak STARZPLAY, Acorn TV i Noggin, bez reklam i na żądanie, bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Konto Apple TV na sprzęcie Philips można użyczyć 6 członkom rodziny

Dzięki funkcji Family Sharing, po wpisaniu osobistego identyfikatora Apple ID i hasła, z subskrypcji kanałów Apple TV może korzystać jednocześnie nawet sześciu członków rodziny. Klienci otrzymują również spersonalizowane i dopasowane do ich potrzeb rekomendacje, a także mają dostęp do biblioteki filmów i programów telewizyjnych zakupionych w Apple.

Apple TV

Aplikacja na wszystkich nowych TV Philips

Osoby, które kupią telewizor Philips z systemem Android z rocznika 2021, znajdą aplikację Apple TV zainstalowaną już na ekranie głównym systemu Smart TV. Właściciele starszych modeli z systemem Android (w wersji 8.0 lub nowszej) mogą dodać aplikację za pośrednictwem sklepu Google Play. Apple TV można znaleźć także w aplikacji Philips TV Collection.

W tym miejscu warto przypomnieć, że wszystkie telewizory Philips z systemem Android TV wspierają formaty Dolby Vision i Dolby Atmos oraz są wyposażone w system Ambilight, pozwala to w pełni wykorzystać potencjał jaki daje Apple TV.

Żródło: Philips, TP Vision

 

 

KOMENTARZE (0) SKOMENTUJ ZOBACZ WSZYSTKIE

Najczęściej czytane