Sobota , 28 Listopad 2020

Philips wprowadza telewizory z zaawansowanym soundbarem od Bowers & Wilkins

Na rynek trafiają właśnie nowe telewizory Philips PUS9435 oraz Philips PUS9235, które w zamierzeniach producenta mają być połączeniem obrazu 4K Ultra HD ze wyróżniającym się brzmieniem, którego jakość gwarantuje zintegrowany soundbar stworzony przez Bowers & Wilkins. Dzięki temu obie serie TV pod względem wizualnym i dźwiękowym mają zapewnić niemal kinowe wrażenia podczas seansów. Bez kompromisów i bez konieczności inwestowania w dodatkowy system audio.
Sundbar w cenie TV? Ciekawe rozwiązanie

Nowe telewizory LED Philips PUS9435 oraz Philips PUS9235 to propozycja dla osób, które chcą mieć jednocześnie obraz w jakości 4K oraz czyste brzmienie, ale w cenie modeli ze średniej półki i bez konieczności inwestowania w dodatkowy sprzęt grający. Nowy sprzęt Philipsa łączy w sobie dźwięk w jakości gwarantowanej przez Bowers & Wilkins, z obsługą formatu Dolby Atmos.

Telewizory zostały wyposażone w poprawiający parametry obrazu procesor Philips P5, a także obsługę formatów HDR10+, HLG oraz Dolby Vision. Całość uzupełnia unikalna technologia telewizorów marki Philips, czyli trójstronne podświetlenie Ambilight.

Philips PUS9435

To model LED 4K Ultra HD z szerokim spektrum barw, wyposażony w procesor obrazu Philips P5, który odpowiada za wysoką jakość wizualną w pięciu najważniejszych obszarach decydujących o klasie wyświetlanych treści. Funkcja Perfect Natural Motion poprawia płynność ruchu, a funkcja Micro Dimming Pro pozwala uzyskać bardziej nasyconą czerń oraz wyższy kontrast. Do tego dochodzi obsługa najważniejszych formatów HDR: HDR10+, HLG oraz Dolby Vision.

Za efekty dźwiękowe odpowiada zintegrowany system audio 2.1.2 o mocy 50W stworzony przez znaną z jakości brytyjską firmę Bowers & Wilkins produkującą wysokiej klasy sprzęt audio. Konstrukcja głośników ma zapewnić realistyczne brzmienie i wyraźne dialogi, niezależnie od nasilenia odgłosów w tle.

Dodatkowo przestrzenny dźwięk w kinowym wydaniu, który na tle rynkowej konkurencji powinien wyróżniać się w tym TV czystością, szczegółowością i głębią, zapewnia wspomniana wcześniej obsługa formatu Dolby Atmos. Co ciekawe, zewnętrzny głośnik został wykończony transparentną akustycznie tkaniną marki Kvadrat.

Philips PUS9435

Philips PUS9435

Telewizor oczywiście oferuje wszystkie funkcje Smart TV opartego na systemie Android w wersji 9 (Pie) z wbudowanym Google Assistant oraz współpracującym z Amazon Alexa.

Pod względem wyglądu model Philips PUS9435 wyróżnia się bardzo cienką obudową oraz anodowaną metalową ramą w kolorze srebrnym z chromowanym wykończeniem. Do telewizora dołączony jest podświetlany pilot ze skórzanym wykończeniem marki Muirhead.

Model Philips PUS9435 dostępny jest na rynku w rozmiarach:

- 55’’ – rekomendowana cena 5499 zł

- 65’’ – rekomendowana cena 6499 zł

Philips PUS9235

To z kolei propozycja dla osób szukających sprzętu do mniejszych pomieszczeń, ale także chcących się cieszyć kinowymi wrażeniami podczas seansów. Telewizor LED 4K Ultra HD dostępny w rozmiarze 43 cale jest wyposażony w matrycę o szerokim spektrum barw. Podobnie jak siostrzany model Philips 9435 posiada procesor obrazu Philips P5 poprawiający jakość wyświetlanych treści w pięciu kluczowych obszarach, oferuje funkcje Perfect Natural Motion oraz Micro Dimming Pro, a także zapewnia wsparcie formatów HDR10+, HLG oraz Dolby Vision.

Philips PUS9235

Philips PUS9235

Za brzmienie odpowiada zewnętrzny głośnik 2.1 o mocy 40W i konstrukcji także zaprojektowanej przez firmę Bowers & Wilkins. Pełnozakresowe przetworniki, zintegrowany subwoofer oraz głośniki wysokotonowe powinny generować głębokie i dobrze zaznaczone basy, wyraźne dialogi oraz klarowne wysokie tony, nawet przy niskiej głośności. Sprzęt jest zgodny z Dolby Atmos, także i tu głośnik wykończono transparentną akustycznie tkaniną marki Kvadrat.

Uzupełnieniem jest trójstronne podświetlenie Ambilight,. Urządzenie pracuje na systemie Android w wersji 9 (Pie) z wbudowanym Google Assistant oraz opcją współpracy z Amazon Alexa.

Model Philips PUS9235 wyróżnia się minimalistycznym designem i ultracienką obudową. Srebrna rama telewizora jest polerowana na wysoki połysk, zaś podświetlany pilot pokrywa skóra marki Muirhead.

Telewizor Philips PUS9235 dostępny jest w rozmiarze 43” w rekomendowanej cenie 4499 zł.

Źródło: Philips

KOMENTARZE (0) SKOMENTUJ ZOBACZ WSZYSTKIE

Najczęściej czytane