Niedziela , 17 Październik 2021

Awaria aplikacji Google na smartfonach z Androidem

   22.06.2021
Posiadacze smartfonów z Androidem od rana mają spory problem. Google zaktualizowało swoją główną aplikację na smartfony, ale nie działa ona tak jak powinna. Problem występuje losowo – część użytkowników go nie doświadcza. Kolejna aktualizacja aplikacji rozwiązująca usterkę pojawi się zapewne w ciągu kilku godzin.
Potężna awaria Google wielu użytkownikom uniemożliwia korzystanie ze smartfonów

Co ciekawe kłopoty z aplikacją Google występują też w najnowszej beta używanej głownie przez deweloperów. Wygląda więc na to, że mamy do czynienia z szerszym problemem niż jakiś drobny błąd.

Awaria Google

Jak się objawia awaria?

Na ekranach smartfonów wielu marek pracujących pod kontrolą Androida co chwilę pojawia się komunikat o treści „Google wciąż przestaje działać”. Jest to tak uporczywe, że bardzo utrudnia normalne korzystanie ze smartfona. Kłopoty te występują u posiadaczy aplikacji Google o wersji 12.23.16.23.arm64 i 12.22.8.23 oraz w becie 12.24.7.29.arm64.

Awaria Google

Samo Google zaleca ponowne uruchomienie telefonu, jednak w większości przypadków jest ono nieskuteczne. Pewnym tymczasowym wyjściem może też być deinstalacja ostatniej aktualizacji telefonu (lub wyłączenie aplikacji) do czasu wypuszczenia oficjalnych poprawek.

Źródło: Google

 

KOMENTARZE (0) SKOMENTUJ ZOBACZ WSZYSTKIE

Najczęściej czytane