Sobota , 10 Czerwiec 2023

Cyberpunk 2077 martwy? Nic z tych rzeczy, gra otrzyma dużą aktualizację

   08.07.2021
Pogłoski o rychłym końcu Cyberpunka 2077 okazały się mocno przesadzone. Gra nie tylko znów wkradła się w łaski użytkowników, kolejne raporty mówią o powrocie do szybkiej sprzedaży, ale też wkrótce otrzyma potężną aktualizację i nową zawartość.
Cyberpunk 2077 będzie nadal intensywnie rozwijany

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat rozwoju gry Cyberpunk 2077. CD Projekt RED najwyraźniej otrząsnął się po początkowej krytyce i wszystko wskazuje, że nadchodzi  największa aktualizacja produkcji od początku premiery.

Cyberpunk 2077: Krytyka po premierze to już przeszłość

Sam debiut gry, o ile bardzo udany marketingowo i sprzedażowo, o tyle wzbudził pewne kontrowersje u recenzentów, którzy zarzucili produkcji niedociągnięcia natury technicznej. Od tego momentu minęło już jednak sporo czasu a twórcy co chwilę publikowali kolejne poprawki i dziś gra jest na zdecydowanie wyższym poziomie „niezawodności” niż zaraz po wypuszczeniu na rynek.

Wielkie plany rozwoju

Okazuje się, jednak, że to dopiero początek rozwoju. Za rogiem czeka już duża aktualizacja (wszystko wskazuje na to, że oznaczona numerem 1.3), która ma wprowadzić do produkcji zupełnie nową zawartość i ma być też jednocześnie wprowadzeniem dla wielu nowych rozwiązań i wątków, które się pojawią w grze w następnych miesiącach.

O sprawie informuje bardzo dobrze poinformowany bloger Tyler McVicker, który na swoim profilu na Twitterze opublikował nawet garść informacji na temat nadchodzącej aktualizacji Cyberpunka 2077. Znalazł on ciekawe informacje w bazie serwisu SteamDB. Wynika z nich, ze nowy patch może być rzeczywiście czymś więcej niż tylko łataniem problemów, gdyż otrzymał nawet reklamę, być może rozpoczynającą całkowicie nową kampanię marketingową gry.

Źródło: Twitter

 

KOMENTARZE (0) SKOMENTUJ ZOBACZ WSZYSTKIE

Najczęściej czytane