Środa , 06 Lipiec 2022

Vasco Electronics - polski tłumacz na targach CES 2020

   07.01.2020
Polskie tłumacze mowy zadebiutują w Las Vegas na największych na świecie targach elektroniki użytkowej Consumer Electronics Show CES 2020. Przedstawiciele firmy z Krakowa zaprezentują na nich swój bestsellerowy translator Vasco Mini 2 oraz MultiTalk - nową funkcję do obsługi tłumaczeń konferencji grupowych
Urządzenie do tłumaczeń polskiego pomysłu

Targi CES w Las Vegas to miejsce prezentacji prototypów i nowości technologicznych oraz premier urządzeń czołowych producentów sprzętu elektronicznego z całego świata. Targi co roku gromadzą kilkaset tysięcy wystawców i uczestników ze wszystkich kontynentów. 

To już 53 edycja CES

Tematem tegorocznej imprezy jest między innymi na rozwój technologii 5G, sztucznej inteligencji oraz analizy danych.Nie zabraknie też firm z Polski. Jedną z nich będzie Vasco Electronics, producent tlumaczy elektronicznych.

- Udział w najważniejszym wydarzeniu branżowym w USA jest dla nas szansą na pozyskanie nowych partnerów z rynku amerykańskiego - mówi Maciej Góralski, CEO Vasco Electronics. – Nasze urządzenia pokazywaliśmy już w Berlinie oraz Hong Kongu, ale dzięki dofinansowaniu „Go To Brand”, przyznanemu przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości na promocję polskiej marki na rynkach zagranicznych, nasza firma po raz kolejny zaznaczy swoją obecność na dużych międzynarodowych targach.

Zaawansowany tłumacz elektroniczny

Vasco Electronics zaprezentuje w Las Vegas translator Mini 2, który jest najlepiej sprzedającym się urządzeniem z oferty firmy. Elektroniczne tłumacze Vasco, jako jedyne na świecie, wyposażone są w kartę SIM z bezpłatnym, nieograniczonym i dożywotnim dostępem do Internetu. Pozwalają na tłumaczenie ponad 50 języków w 150 krajach, bez konieczności dostępu do Wi-Fi. Dodatkowo, dzięki serwerom rozmieszczonym w Europie, Azji i Ameryce Północnej, tłumaczenie odbywa się niemal symultanicznie. Funkcja MultiTalk to nowość, która daje możliwość przeprowadzenia konferencji grupowych z tłumaczeniem nawet dla 100 osób. Dzięki niej uczestnicy konferencji odczytują komunikaty w wybranym języku, niezależnie od tego w jakim języku prowadzone jest spotkanie. Ponadto mikrofon z wbudowaną funkcją redukcji szumów pozwala na ograniczenie niepożądanych dźwięków.

źródło: Vasco Electronics

KOMENTARZE (0) SKOMENTUJ ZOBACZ WSZYSTKIE

Najczęściej czytane