Sobota , 31 Lipiec 2021

Nowa generacja AirPods od Apple może zyskać zupełnie nowy wygląd

   27.10.2020
Apple chce przeprojektować swoje bezprzewodowe słuchawki AirPods Pro tak aby były mniejsze. Oznacza to prawdopodobnie zniknięcie kultowego już długiego trzonka na dole. Zmieniony ma zostać również standardowy model AirPods, aby bardziej przypominał obecny AirPods Pro, z krótszym mostkiem i wymiennymi końcówkami dousznymi.
AirPods Pro - najlepsze słuchawki w ofercie Apple

Charakterystyczny biały, długi trzonek AirPods Pro jest elementem wręcz ikonicznym i został skopiowany przez wiele innych innych marek, w tym chociażby OnePlus czy Huawei. Jednak Apple podobno testuje przeprojektowany designersko model z bardziej zaokrąglonym, dopasowanym do uszu kształtem, co oznacza, że porzucony zostanie dotychczasowy, "kultowy" już wygląd, a nowy produkt z logo nadgryzionego jabłka ​​może wyglądać bardziej podobnie do tego co oferują inne firmy z branży.

Także podstawowy model AirPods się zmieni

W międzyczasie Apple pracuje też nad podstawowym modelem AirPods, który po korektach ma bardziej przypominać obecne AirPods Pro, co oznacza, że para ​​będzie mieć wymienne końcówki douszne i wyraźnie krótszy trzonek. Nowe słuchawki mają też mieć lepszą żywotność baterii, ale nadal nie będą wyposażone w funkcje wyższego modelu, chociażby redukcję szumów. Model ten mógłby trafić do sklepów już w pierwszej połowie 2021 roku.

AirPods

Klasyczne słuchawki AirPods

Firma pracuje nad słuchawkami nausznymi

Apple podobno pracuje również nad nowymi chipami bezprzewodowymi dla obu modeli i zamierza też ogłosić w przyszłym roku wysokiej klasy słuchawki – tym razem nauszne z zaawansowaną redukcją szumów. Plotka głosi, ze pierwsza partia tych słuchawek została już nawet wyprodukowana, ale wycofano je po pierwszych, wewnętrznych testach gdyż ich opaska okazała się zbyt wąska i uwierająca testerów w głowy. Produkt wróci do produkcji po przeprojektowaniu tego elementu.

Źródło: Endgadget

 

KOMENTARZE (0) SKOMENTUJ ZOBACZ WSZYSTKIE

Najczęściej czytane