Niedziela , 25 Październik 2020

346P1CRH – interesujący monitor Philips z zakrzywionym ekranem i stacja dokującą

MMD, producent monitorów marki Philips zaprezentował właśnie interesujący model 346P1CRH. Urządzenie posiada zakrzywiony, 34-calowy ekran z matrycą VA o wąskich ramkach, rozdzielczości 1440p i proporcjach 21:9. Produkt wspiera ponadto dokowanie za pomocą złącza USB-C i został wyposażony w przełącznik KVM.
Fot. Philips

Tryb stacji dokującej

Tryb stacji dokującej to wygodne rozwiązanie dla posiadaczy laptopów ze złączem USB-C 3.1. Za pomocą jednego przewodu można przesłać nie tylko obraz, dźwięk i dane, ale także ładować baterię w laptopie (zgodnie ze standardem Power Delivery 3.0, do 90 watów). Mysz, klawiaturę i monitor podpinamy do laptopa jednym przewodem. Z kolei funkcja KVM pozwala łatwo przełączać się między dwoma komputerami, dzięki czemu można obsługiwać je jednym zestawem peryferiów i monitora. Wyświetlanie obrazu z dwóch urządzeń jednocześnie ułatwia Technologia MultiView.

Wysoka jakość obrazu

Philips 346P1CRH wyświetla obraz o rozdzielczości UWQHD (3440 x 1440 px) i szerokich kątach widzenia (178/178). VESA DisplayHDR 400 gwarantuje wysoką jasność, głęboki kontrast i żywe kolory. Zakrzywienie i proporcje ekranu 21:9 ułatwiają pracę na wielu arkuszach kalkulacyjnych czy plikach tekstowych. Komfort podczas rozrywki po godzinach pracy zapewnia częstotliwość odświeżania na poziomie 100 Hz, wspomagana technologią syncrhonizacji Adaptive Sync.

Wszechstronny i ekologiczny

Nóżka z regulowaną wysokością pozwala dopasować wysokość ekranu tak, by korzystało się z niego możliwie wygodnie. Kamerka Windows Hello z funkcją rozpoznawania twarzy zapewnia łatwe logowanie oraz bezpieczeństwo. Gdy nie jest używana można ją wsunąć w obudowę monitora. Funkcje LightSensor i PowerSensor pozwalają zmniejszyć zużycie energii do 70%. Monitor nie zawiera substancji takich jak rtęć czy ołów, a opakowanie jest wykonane w 100% z materiałów z recyklingu.

Urządzenie jest wyposażone w porty: DisplayPort 1.4, HDMI 2.0, RJ45, 4x USB-A i USB-C.

Monitor będzie dostępny w sprzedaży od marca w sugerowanej cenie 2544,23 zł.

Źródło: Philips

 

KOMENTARZE (1) SKOMENTUJ ZOBACZ WSZYSTKIE

02 czerwca 2020 o 18:34

Marta Drozd

Najwyższy czas aby powierzchnia monitora była sferyczna nie tylko w poziomie, ale i w pionie.

Najczęściej czytane