Piątek , 07 Październik 2022

Braun 3040 PoGel Blu - szybka i skuteczna golarka

   20.04.2020
Marki Braun nikomu nie trzeba przedstawiać. Od lat kojarzy się ona użytkownikom z wysokiej klasy urządzeniami, które pomagają utrzymać perfekcyjny zarost. Tak samo jest z golarką 3040 PoGel Blu, która dzięki zastosowanym w niej technologiom MicroComb i MicroGrip naprowadza włoski wprost na ostrza tak by uzyskany efekt był maksymalnie szybki i precyzyjny. Dodatkowo głowica golarki posiadająca 3 elementy kontrolujące siłę nacisku tak dostosowuje się do kształtu twarzy, że golenie nią jest po prostu komfortowe.
Szybkie i dokładne golenie z golarką Braun 3040 PoGel Blu

Szybkie i dokładne golenie

Golarka Braun 3040 PoGel Blu jest wyjątkowo szybka i precyzyjna. Wszystko za sprawą technologii MicroComb, w ramach której w środkowej przycinarce golarki zastosowano dwa rzędy cienkich, specjalnie do tego zaprojektowanych, cienkich wypustek, których zadaniem jest grupowanie i nakierowywanie włosków wprost na pracujące ostrze. Efektem takiego rozwiązania jest znacząca poprawa efektywności: Jedno pociągnięcie i gotowe.   

 

Funkcja MicroComb zapewnia szybkie i dokładne golenie

Zarost o różniej długości? To nie problem dla 3040 PoGel Blu

Braun 3040 PoGel Blu to zaawansowana golarka z systemem tnącym potrójnego działania. Jego częścią są dwie folie których celem jest zapewnienie idealnej gładkości skóry, oraz usytuowana pomiędzy nimi przycinarka, która poradzi sobie z wystającymi dłuższymi włoskami. Golarkę wyposażono też w duży i precyzyjny trymer, który można wykorzystać do przycinania lub formowania linii zarostu a także przycinania bokobrodów.

Ruchome głowice 3040 PoGel Blu dostosowują się do kształtu twarzy

Spłukuj ją bieżącą wodą

Braun 3040 PoGel Blu posiada certyfikat IPX7 co oznacza, iż urządzenie to nie boi się wody. Można się nią golić zarówno na sucho, jak i na mokro – na przykład z użyciem żelu do golenia. Golarkę - jeśli działa z baterii - można też spłukiwać pod bieżącą wodą, lub bezpiecznie używać pod prysznicem i w wannie. Braun 3040 PoGel Blu nie wyśliźnie ci się z ręki, gdyż twoja dłoń pewnie utrzyma się jej antypoślizgowej rękojeści.

Tę golarkę oczyścisz pod bieżacą wodą

Korzystaj z szybkiego ładowania

By się ogolić wystarczy jedno szybkie ładowanie trwające 5 minut. By naładować golarkę do pełna trzeba ja podłączyć do sieci na 60 minut, co wystarczy na 45 minut pracy w razie potrzeby. Stopień naładowania baterii sygnalizuje wbudowana w urządzenie dioda LED

Zawartość zestawu - golarka, pędzel do czyszczenia, kabel zasilający i nakładka

Towarzysz podróży

Golarkę Braun 3040 PoGel Blu wyposażono w funkcję bardzo przydatną podczas wyjazdów zagranicznych. Automatycznie dostosowuje się ona do zasilania w zakresie między 100 a 240V, co sprawia, że skorzystasz z niej także podczas dalekich podróży do krajów, w których w gniazdkach elektrycznych jest inne niż w Polsce napięcie. W zestawie znajduje się zresztą podróżny futerał, który przyda się na takie okazje.

Źródło: Braun

KOMENTARZE (0) SKOMENTUJ ZOBACZ WSZYSTKIE

Najczęściej czytane