Środa , 25 Listopad 2020

Teufel MOTIV GO – ciekawy, kompaktowy głośnik Bluetooth do domu

Niemiecki producent sprzętu Hi-Fi Teufel zaprezentował nowy, niewielkich rozmiarów głośnik stereo Bluetooth. MOTIV GO jest kierowany przede wszystkim do osób poszukujących mobilnego sprzętu, który można łatwo przenosić pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami w domu. Głośnik wyróżnia się technologią dźwięku przestrzennego Teufel Dynamore oraz normą IPX5 (odporności na kurz i zachlapania) co pozwala swobodnie korzystać z niego w łazience oraz kuchni.
Przenośny głośnik Teufel odporny na kurz i zachlapania

Dość minimalistyczna aluminiowa obudowa głośnika MOTIV GO kryje w sobie dwa pełnozakresowe przetworniki, które mają zapewnić użytkownikowi dobre i wyważone brzmienie. Za generowanie głębokich i donośnych tonów niskich odpowiadają tu dwa dodatkowe pasywne przetworniki basowe. Mimo swoich kompaktowych rozmiarów, MOTIV GO odtwarza dźwięk stereo, opcjonalnie wzmocniony przez technologię Teufel Dynamore.

Tryb Dynamore można włączać i wyłączać za pomocą przycisku na obudowie. Wysoką jakość dźwięku przesyłanego bezprzewodowo zapewnia technologia Bluetooth 5.0 z kodekiem aptX. Pozwala to na odtwarzanie muzyki w jakości zbliżonej do płyt CD, z serwisów takich jak Spotify, YouTube, Apple Music, Deezer, TuneIn itd. MOTIV GO ma również port AUX pozwalający podłączyć zewnętrzne odtwarzacze. Wbudowany mikrofon umożliwia obsługę połączeń telefonicznych oraz wydawanie poleceń za pośrednictwem asystentów głosowych (Google Asystent lub Apple Siri).

Teufel Motiv

Teufel MOTIV GO

Urządzenie wyposażono w całkiem pojemny akumulator, który pozwala odtwarzać muzykę lub podcasty przez ok. 16 godzin na jednym ładowaniu.

Głośnik jest na tyle lekki i poręczny, że bez problemu można go zabrać ze sobą do kuchni, sypialni, a nawet do łazienki czy na taras. Norma wodoszczelności IPX5 sprawia, że nie gadżet jest odporny na zachlapania czy lekki deszcz. Ciekawym rozwiązaniem jest Tryb Party. Pozwala on sparować z MOTIV GO równocześnie dwa smartfony i odtwarzać przez Bluetooth utwory na zmianę.

Teufel MOTIV GO jest dostępny w sprzedaży w cenie 1099 zł w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej.

Źródło: Teufel

 

KOMENTARZE (0) SKOMENTUJ ZOBACZ WSZYSTKIE

Najczęściej czytane