Piątek , 23 Luty 2024

Słuchawki Teufel Cage – ciekawa propozycja dla wymagających graczy

   20.04.2020
Niemiecki Teufel to obecnie jeden z największych producentów sprzętu audio w kraju nad Renem. W jego ofercie od lat znajdują się systemy kina domowego, rozwiązania dźwiękowe dla telewizorów, systemy multimedialne, klasyczne hi-fi, słuchawki, głośniki bluetooth i multiroom. Teraz do oferty dołączyły zaawansowane słuchawki dla graczy.

Teufel Cage to słuchawki o zamkniętej budowie przeznaczone dla graczy. Wyposażono je we własną kartę dźwiękową oraz wysokiej klasy przetworniki 40 mm, mające zapewnić najwyższej jakości dźwięk i głęboki bas. System surround 7.1 na komputerach osobistych, który ma zapewnić dobre wrażenia przestrzenne w grach wideo może się sprawdzić zwłaszcza w e-sporcie. Zestaw słuchawkowy można podłączyć zarówno do komputera jak i konsoli Xbox lub PlayStation za pomocą dołączonych przewodów ze złączem USB oraz mini-jack. Słuchawki te według firmy Teufel sprawdzą się także podczas słuchania muzyki czy oglądania filmów.

Wygodne i wytrzymałe

Słuchawki te mają dość oryginalny design, który może się podobać, producent zapewnia też że są bardzo wygodne. Nauszniki pokrywające całe ucho można zdjąć w celu łatwej pielęgnacji. Wyposażone są w miękkie gąbki, które zapewnią wygodę nawet graczom noszącym okulary. Wyściełany pałąk z wysokiej jakości stali sprężynowej sprawdzi się przy długich sesjach gry. Wzmocnione przewody w oplocie tekstylnym gwarantują odpowiednią wytrzymałość. Dołączona aplikacja Teufel Audio Center na komputery osobiste pozwala dostosować parametry dźwięku oraz mikrofonu do indywidualnych preferencji. Użytkownik wybierać może spośród kilku zdefiniowanych ustawień dostosowanych do gier, filmów, dialogów czy muzyki. Oprogramowanie służy także do trzystopniowej regulacji poziomu jasności podświetlanego loga Teufel znajdującego się na nausznikach.

Odłączany kabel to dłuższe życie każdego zestawu słuchawkowego

Zaawansowane mikrofony z redukcją hałasów otoczenia

Słuchawki Cage zostały przez producenta wyposażone w czuly mikrofon o charakterystyce kierunkowej, który poprawia jakość dźwięku i rozumienie mowy. Można go wyciszyć i aktywować za pomocą przycisku. Drugi, wbudowany mikrofon odpowiedzialny jest za inteligentne eliminowanie echa i innych niepożądanych hałasów, aby jeszcze bardziej wzmocnić jakość dźwięku rejestrowaną przez mikrofon główny. Aplikacja Teufel Audio Center umożliwia także oddzielne dostosowanie głośności gry oraz komunikatora głosowego.

Ile to kosztuje?

Słuchawki Teufel Cage dostępne są w oficjalnym sklepie internetowym Teufel w cenie 699 zł.

Źródło: Teufel

 

KOMENTARZE (32) SKOMENTUJ ZOBACZ WSZYSTKIE

Najczęściej czytane