Środa , 06 Lipiec 2022

Masz motocykl i szukasz wideorejestratora? Mio organizuje ciekawą promocję

   21.08.2020
Marka Mio wraz ze sklepem mio.pl zaoferowała klientom interesującą promocję, w której pierwszy wideorejestator na motocykl z technologią Mio Night Vision Pro można kupić taniej aż o 300 zł lub otrzymać darmowy montaż urządzenia. Promocja trwa do końca sierpnia br.
Wideorejestrator do motocykla w specjalnej promocji

Do końca sierpnia właściciele dwóch kółek mogą skorzystać ze specjalnej oferty, w której znany producent wideorejestratorów wraz ze sklepem mio.pl obniża o 300 zł cenę zakupu pierwszego wideorejestratora na motocykl. Model MiVue 760D nagrywa zarówno przód jak i tył trasy oraz wyposażony jest w autorską technologią nagrań nocnych Mio Night Vision Pro.

Mio MiVue M760 to zestaw dwóch kamer, które zapewnią wysoką jakość obrazu niezależnie od pory dnia. Umożliwia to zastosowana wielosoczewkowa szklana optyka o przesłonie F1.6 ,wysokiej jakości matryca Sony STARVIS CMOS wraz z autorską technologią wspierającą nagrania nocne - Mio Night Vision Pro. Szeroki kąt widzenia wynoszący 130 stopni, rozdzielczośćci Full HD 1080p przy 30 klatkach na sekundę w technologii H.264 zagwarantują, że nagrania będą wyraźne i uchwycą każdy nawet najmniejszy szczegół, a jednocześnie nie zajmą wiele miejsca na karcie pamięci.

Mio

Wyposażenie MiVue M760D w moduł GPS, który zapisze datę, godzinę i lokalizację rejestracji pozwoli uwiarygodnić nagranie w momencie, kiedy będzie trzeba użyć go jako dowodu w przypadku kolizji. Wbudowany moduł WIFI pozwoli natomiast na szybsze synchronizowanie kamer ze smartfonem. Za pomocą dedykowanej aplikacji MiVue Pro: użytkownicy mają możliwość ściągnąć filmy, dzielić się nimi ze znajomymi lub prowadzić transmisję na żywo z pokonywanej przez siebie trasy, co niewątpliwie może okazać się przydatną funkcją szczególnie na wakacyjnych rajdach.

Urządzenie zawiera kartę pamięci o pojemności 32 GB. Kamery wideorejestratora są w pełni wodoszczelne mogą pracować w temperaturach od -10 do 60 stopni Celsjusza

Aby wziąć udział w promocji należy:

  • Zakupić produkt na stronie www.mio.pl
  • Zamontować kamerę na motocyklu i przesłać zdjęcie już zamontowanej kamery wraz ze zdjęciem/skanem dowodu zakupu i numerem konta bankowego na adres mailowy info@mio.pl

Promocja trwa do końca sierpnia lub do wyczerpania zapasów

Źródło: Mio

 

KOMENTARZE (0) SKOMENTUJ ZOBACZ WSZYSTKIE

Najczęściej czytane