Sobota , 31 Lipiec 2021

Samsung szykuje model A02 – tani telefon dla tych, którzy potrzebują mocnej baterii

   23.11.2020
Poręczny, niedrogi a co najważniejsze wyposażony w pojemną baterię smartfon to dziś sprzęt mocno poszukiwany. Nie każdy potrzebuje „wypasionego” flagowca za tysiące złotych, część użytkowników zamiast profesjonalnego aparatu i superszybkiego procesora wolałaby mieć do dyspozycji urządzenie, którego nie trzeba codziennie ładować.
Poprzedni model A01 - nowy będzie go prawdopodobnie przypominać

O bliskiej już premierze modelu A02 informuje serwis GSMArena, który dotarł do części specyfikacji - dzięki certyfikatom jakie Samsung zdobył dla urządzenia w kilku krajach Ameryki Południowej. Dokumenty te sugerują, iż przyszły Galaxy A02 - noszący kodowe oznaczenie modelu SM-A025M/DS - będzie dostarczany z baterią o pojemności aż 5000 mAh.

Samsung A02 lub M02

Co ciekawe Galaxy A02 na niektórych rynkach ma być sprzedawany pod zmienioną nazwą - jako Galaxy M02. W serwisie testowym Geekbench znaleziono nawet ogólną konfigurację urządzenia - 3GB RAM i prawdopodobnie procesor Snapdragon 450.

Baza danych Geekbench co prawda nie zawierała żadnych innych parametrów, ale liczne przecieki obecne w sieci mówią, że smartfon będzie wyposażony w ekran LCD o rozdzielczości HD + 5.7" i w sumie trzy aparaty - 8MP z przodu i aparat główny 13MP z tyłu połączonym czujnikiem głębi 2MP. Jest to bardzo podstawowa konfiguracja, mamy tu zatem do czynienia z urządzeniem budżetowym.

Samsung

Czy tak będzie wyglądać Galaxy A02 od samsunga? To prawdopodobne

Samsung na temat tego smartfona milczy, jednak biorąc pod uwagę iż jego poprzednik – model Galaxy A01 - został ogłoszony w połowie grudnia ubiegłego roku, tym razem stanie się prawdopodobnie tak samo i nowe urządzenie, które będzie kosztować najwyżej 120 dolarów trafi do sklepów jeszcze przed zbliżającymi się świętami.

Biorąc pod uwagę specyfikację i wielkość akumulatora – będzie to sprzęt, który bez ładowania powinien wytrzymać co najmniej 2-3 dni.

Źródło: GSMarena

 

KOMENTARZE (0) SKOMENTUJ ZOBACZ WSZYSTKIE

Najczęściej czytane