Sobota , 31 Lipiec 2021

Cooler master zaprezentował Orb X. Stanowisko dla gracza przyszłości

   13.07.2021
Cooler Master zaprezentował nową stację roboczą dla entuzjastów gier i profesjonalnych użytkowników. Stacja o futurystycznym designie wygląda na bardzo zaawansowaną technologicznie, ale też zapewnia wygodne miejsce miejsce na komputer lub konsolę, może pomieścić do trzech monitorów, a nawet zaawansowany system dźwiękowy.
Czy tak będą wyglądać stanowiska komputerowe za kilka lat?

Orb X GamePod to koncepcja, ale bardzo ciekawa. Pokazuje bowiem jak Cooler Master wyobraża sobie krzesło biurowe przyszłości. Projektanci specjalistów od gier oparli się tu na mocno zaokrąglonych i błyszczących powierzchniach, aby uzyskać jak najbardziej futurystyczne wrażenie, podczas gdy oświetlenie RGB jest wyraźnie ukłonem w kierunku graczy. „Dach” jest zautomatyzowany, aby zapewnić użytkownikowi najlepszą ergonomię i optymalną ochronę prywatności za specjalnego dotknięciem przycisku.

Cooler Master Orb X

Orb X pomieści do trzech monitorów 27 calowych

Orb X GamePod to nie tylko siedzisko. Wyposażono go w obszerny schowek na klawiaturę i mysz, a także ramię monitora, które może pomieścić do trzech 27-calowych monitorów lub ultraszeroki 49-calowy monitor. Schowek z tyłu fotela oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić komputer lub konsolę i podłączyć je do monitora.

Dźwięk w systemie 2.1

Cooler Master pozwala w swoim dziele na montaż systemu audio, który z jednej strony ma oferować „dźwięk przestrzenny”, ale z drugiej jest zaprojektowany tylko jako system 2.1, czyli jest to głośnik stereo z dedykowanym subwooferem. W każdym razie ten system powinien odtwarzać dźwięk realistycznie i dokładnie, bez konieczności korzystania ze słuchawek.

Cooler Master Orb X

Cooler Master Orb X

Cooler Master nie podał jeszcze żadnych informacji na temat ceny i daty premiery Orb X GamePod.

Źródło: NetbookCheck

KOMENTARZE (0) SKOMENTUJ ZOBACZ WSZYSTKIE

Najczęściej czytane