Sobota , 31 Lipiec 2021

Samsung zdradza wygląd Galaxy S11...

   19.12.2019
Sprawdziły się chyba wszystkie obawy fanów marki. To co pokazano to fragment plecków nowego urządzenia. Znajduje się na niej gigantyczna wysepka na obiektywy aparatu fotograficznego (większa niż w nowych iPhone'ach).
Na razie gigant z Korei pokazał kawałek plecków urządzenia

Chociaż wygląd nowego smartfona, a raczej to czy spodoba się on użytkownikom to kwestia gustu, chyba nie odkryję Ameryki jeśli stwierdzę, że większość użytkowników raczej nie czeka na wielkie, wystające aparaty zakrywające znaczną część tyłu urządzenia. Wydaje się to krok w tył do designu sprzed kilku lat, kiedy to producenci starali się za wszelką cenę schować aparat tak, by nie wystawał ponad obudowę. Trendy jednak się zmieniają i po tym gdy "wysepkę" na aparaty zrobiło Apple, inni - w tym Samsung - kopiują to nie najpiękniejsze wizualnie rozwiązanie.

Mocny Aparat

Ci, którym nie wadzą wystające obiektywy dostaną w nagrodę smartfona z aparatem o bardzo mocnej konfiguracji. Aparat główny ma mieć aż 108 pikseli, z szerokokątnym, peryskopowym obiektywem. Resztę specyfikacji poznamy w styczniu 2020.

Źródło: Samsung

KOMENTARZE (0) SKOMENTUJ ZOBACZ WSZYSTKIE

Najczęściej czytane