Sobota , 18 Maj 2024

Jaki bukmacher ma najlepszą aplikację mobilną?

   16.01.2023
Legalne firmy bukmacherskie coraz częściej sięgają po nowoczesne technologie i narzędzia, które mają maksymalnie uprościć obstawianie zakładów, dzięki czemu przyciągają i utrzymują klientów. Zdecydowana większość legalnych operatorów zakładów wzajemnych oferuje graczom aplikacje mobilne - według statystyk, już ponad 70% ruchu na stronach bukmacherów pochodzi właśnie z zakładów stawianych przez apki. Który bukmacher ma zatem najlepszą aplikację mobilną? W opiniach użytkowników i ekspertów najczęściej wymieniane są trzy apki: STS-u, firm Betfan i Betcris.
Zakłady bukmacherskie dostępne przez aplikację mobilną. Fot. Unsplash

Zakłady bukmacherskie są jedną z najpopularniejszych gier hazardowych w Polsce. Według badania firmy Pentagon Research, wykonanego na zlecenie firmy bukmacherskiej Superbet, zakłady wzajemne obstawia około 24% Polaków w wieku produkcyjnym. Wśród osób deklarujących zainteresowanie sportem jest to już ponad 50% - 27% robi to regularnie, a 25% okazjonalnie.

Rosnące zainteresowanie zakładami bukmacherskimi bierze się z różnych czynników, w tym zmiany postrzegania samych operatorów, którzy budują swój wizerunek jako firm nowoczesnych, zaangażowanych społecznie (np. w sponsoring), ukierunkowanych na klienta i jego potrzeby. Bukmacherzy dążą do tego, by obstawianie kuponów było dla graczy szybkie, wygodne, szeroko dostępne - w tym celu nie trzeba już udać się osobiście do lokalu stacjonarnego, a nawet włączać komputera. Wystarczy do tego tablet lub smartfon ze ściągniętą aplikacją mobilną danego bukmachera.

Jak pokazują statystyki, już ponad 70% ruchu na stronach bukmacherów generują właśnie użytkownicy aplikacji na telefon - mając to na uwadze, operatorzy przykładają dużą wagę do tego, by ich apki były nowoczesne, intuicyjne i proste w obsłudze, a także by zapewniały graczom łatwy i szybki dostęp do wszystkich funkcjonalności. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, które aplikacje bukmacherskie cieszą się największym uznaniem graczy i zbierają najwyższe opinie.

Najlepsze aplikacje mobilne legalnych bukmacherów

Wybór najlepszej aplikacji mobilnej do typowania zakładów nie jest oczywiście kwestią jednoznaczną, bo każdy z użytkowników ceni inne czynniki - dla jednych kluczowy będzie design, dla innych intuicyjność korzystania, dla jeszcze innych - liczne funkcjonalności. W opiniach internautów i ekspertów najczęściej przewijają się jednak trzy polecane aplikacje mobilne legalnych bukmacherów: firm STS, Betfan i Betcris.

STS

Jedną z najlepiej ocenianych aplikacji bukmacherskich jest ta oferowana przez firmę STS - największego polskiego legalnego operatora zakładów wzajemnych. Znaleźć tam można pełną ofertę zakładów dostępnych w lokalach stacjonarnych i przez stronę internetową STS-u, czyli zakłady przedmeczowe i live na kilkadziesiąt różnych dyscyplin sportu, wydarzenia polityczne, rozrywkowe, a także zakłady na e-sport, sporty wirtualne i zakłady na gry karciane.

W aplikacji mobilnej na tablety i telefony STS-u gracze mogą korzystać z wielu różnych funkcjonalności ułatwiających i uatrakcyjniających obstawianie kuponów. I tak użytkownikom aplikacji udostępniono m.in. funkcję cah-out, która pozwala na rozliczenie kuponu przed zakończeniem wszystkich znajdujących się na nim zdarzeń, Betbooster, czyli system oparty na sztucznej inteligencji dostarczający unikalnej wiedzy i ułatwiający typowanie zakładów na piłkę nożną, koszykówkę oraz tenisa, a także automatyczny system powiadomień wyświetlających się bezpośrednio na ekranie urządzenia (można dzięki temu sprawdzać wyniki znajdujących się na kuponie zdarzeń bez konieczności wchodzenia bezpośrednio w aplikację).

Inne przydatne narzędzia? Tzw. szybki zakład, czyli opcja utworzenia kuponu przy pomocy zaledwie kilku kliknięć w telefonie, transmisje na żywo, dzięki którym można oglądać wydarzenia sportowe w każdym miejscu i o każdym czasie, a także dedykowane tylko użytkownikom aplikacji konkursy, promocje i bonusy bukmacherskie.

Betfan

Wysoko oceniana jest aplikacja mobilna firmy bukmacherskiej Betfan, dostępna do pobrania na wszystkie telefony i tablety z systemami operacyjnymi Android oraz iOS. Znaleźć w niej można całą ofertę zakładów bukmacherskich na sport (przedmeczowe i live), a także zakłady na gry karciane, e-sport, zakłady na sporty wirtualne, politykę, show-biznes, a nawet pogodę. Jednym z głównych atutów aplikacji Betfan są liczne opcje płatności - można przelać pieniądze na konto przy pomocy karty, systemu Przelewy24 lub Blika, a bukmacher nie pobiera prowizji przy żadnej transakcji.

Firma bukmacherska Betfan nie prowadzi co prawda transmisji z wydarzeń sportowych, ale w jej aplikacji można śledzić wyniki na żywo poprzez bardzo rozbudowane statystyki Statscore. Użytkownicy doceniają także czytelny, intuicyjny w obsłudze interfejs aplikacji, szybkość działania (właściwie każda czynność - postawienie kuponu, dokonanie wpłaty czy zlecenie wypłaty nie zajmuje więcej niż kilka kliknięć), a także pojawiające się systematycznie w aplikacji pisane przez ekspertów zapowiedzi meczów, turniejów i innych sportowych wydarzeń.

Betcris

Dobrymi opiniami wśród graczy cieszy się także aplikacja mobilna firmy bukmacherskiej Betcris. Oczywiście tak jak w innych przypadkach, również tam znaleźć można bogatą ofertę zakładów na wydarzenia sportowe, sporty wirtualne, wydarzenia e-sportowe oraz wiele innych. Aplikacja dostępna jest na wszystkie urządzenia z systemem Android (minimum wersja 8.0) oraz iOS (wersja co najmniej 12.1).

A jakie konkretnie funkcjonalności aplikacji mobilnej Betcris spotkały się z uznaniem użytkowników? Opcja edytowania zakładu - unikalna, niespotykania nigdzie indziej możliwość naniesienia zmian na postawionym już kuponie (dodawanie lub usuwanie selekcji), cash-out w czterech wersjach (zwykły, częściowy, automatyczny lub częściowo-automatyczny) oraz zakład-łańcuch, czyli możliwość ustalania kolejności zdarzeń na kuponie (każde kolejne trafienie zwiększa wygraną, a jeśli łańcuch się przerwie, gracz i tak otrzymuje dotychczasową wygraną).

Warto pamiętać o jeszcze jednej kwestii - ze względu na obowiązujące zasady Google’a, żadnej aplikacji bukmacherskiej nie można znaleźć w Google Play. Są one do pobrania bezpośrednio na stronach internetowych legalnych bukmacherów, co jest całkowicie bezpieczne, jeśli podczas procesu pobierania i instalacji apki przestrzegamy podanych przez bukmachera zasad.

Krzysztof Wasilewski

KOMENTARZE (0) SKOMENTUJ ZOBACZ WSZYSTKIE

Najczęściej czytane