Czwartek , 21 Październik 2021

Iphone 13 dostanie obiektyw do kręcenia filmów?

   29.05.2020
Co prawda iPhone 12 nie ujrzał jeszcze światła dziennego, mówi się nawet o spowodowanym epidemią koronawirusa opóźnieniu premiery do listopada, a tymczasem dzięki przeciekowi do którego dotarł jeden z użytkowników Twittera wiemy już jakie aparaty fotograficzne będzie miał jego następca iPhone 13 – oczywiście o ile przeciek podaje sprawdzone informacje. Całość brzmi na tyle obiecująco, że warto to odnotować.
Póki co w sklepach króluje iPhone 11, mimo to jego następcy budzą żywe zainteresowanie fanów nowoczesnych technologii

Obiektywy anamorficzne dla każdego

Według użytkownika Choco_bit, Apple mógłby wypuścić iPhone'a 13 w 2021 roku (co nie jest zaskakujące). Byłby on wyposażony w cztery, bardzo wysokiej jakości moduły aparatu z tyłu.

Główny aparat miałby być wyposażony w sensor 64 MP z 6-krotnym zoomem cyfrowym, kolejny aparat w sensor 40 MP z 3-5-krotnym zoomem optycznym, trzeci aparat - co najbardziej ciekawe, w 64-megapikselowy obiektyw anamorficzny (zwykle tego typu urządzenia używane są do filmowania) i ostatni w ultra-szeroki aparat 40MP. Informator z Twittera twierdzi również, że telefon będzie wyposażony w czujnik LiDAR 4.0

LiDAR już w tegorocznych iPhone’ach?

Pogłoski o tym, że Apple może wprowadzić czujnik LiDAR nawet i w tegorocznych iPhone'ach pojawiały się już wcześniej. Czujnik zadebiutował na iPadzie Pro już w tym roku i prawdopodobnie ma pomóc w zwiększeniu możliwości rozszerzonej rzeczywistości urządzenia (o możliwych okularach rozszerzonej rzeczywistości od Apple informowaliśmy tu), oferując lepsze wykrywanie otoczenia. Wszystko to po to by móc precyzyjniej ocenić, co dzieje się w obszarze, w którym znajduje się posiadacz.

Źródło: Twitter

KOMENTARZE (0) SKOMENTUJ ZOBACZ WSZYSTKIE

Najczęściej czytane