Sobota , 31 Październik 2020

Zagrasz w Cyberpunka 2077? Razer ma dla ciebie myszkę

Na specjalnej konferencji RazerCon Razer przedstawił ostatnio wiele nowości sprzętowych na nadchodzące miesiące. Znalazły się tam nowe fotele gamingowe, obudowy komputerowe i słuchawki. Największą uwagę przykuła jednak myszka dla graczy, stylizowana na świat z Cyberpunka 2077.
Nowa mysz Razer w barwach Cyberpunk 2077

Nowa mysz to Razer Viper Ultimate. Producent nadał jej wygląd zaczerpnięty z nadchodzącego Cyberpunka 2077 – chyba najbardziej wyczekiwanej gry komputerowej tego roku, przygotowywanej przez polskie studio CD Projekt RED.

Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition to myszka bezprzewodowa. Producent zapewnia, że gadżet spokojnie wytrzyma nawet 70 godzin pracy bez konieczności podłączania zewnętrznej ładowarki. Urządzenie stworzone z myślą o wymagających graczach wyposażono w bardzo czuły sensor optyczny o maksymalnym DPI na poziomie 20000, z przyspieszeniem do 50G i maksymalną prędkością ruchu do 16,5 m/s.

Razer

Mysz Razer Viper Ultimate w wersji Cyberpunk 2077

Razer wyposażył tę mysz w 8 programowalnych przycisków, teflonowe wykończenie podstawy oraz wbudowaną pamięć, która pomieści do 5 profili ustawień sprzętu. Przełączniki w myszy mają być tak trwałe, że wytrzymają do 70 mln kliknięć. Myszka posiada też wbudowane podświetlenie RGB LED.

Mysz ma wymiary 126,73 x 57,6 x 37,81 mm i waży 74 gramów. Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition można będzie zakupić wyłącznie w oficjalnym sklepie marki. Ma ona tam trafić w listopadzie (prawdopodobnie równocześnie z premierą samej gry Cyberpunk 2077). Planowana cena gadżetu to 159,99 dolarów. Będzie to nieco drożej niż w przypadku standardowej wersji tej myszy, ale użytkownicy w zamian za to w zestawie dostaną stację dokującą.

Źródło: Razer

 

KOMENTARZE (0) SKOMENTUJ ZOBACZ WSZYSTKIE

Najczęściej czytane