Sobota , 24 Październik 2020

Szukasz oczyszczacza powietrza? Xiaomi produkuje niedrogi sprzęt tego typu

Xiaomi to chińska marka, która w Polsce znana jest głównie z produkcji smartfonów, które mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Tymczasem firma ta wytwarza dużo szerszy asortyment produktów AGD i RTV, należą do niego także urządzenia odpowiadające za filtrowanie powietrza w domu.
Fot. Xiaomi

Xiaomi Mi Air Purifier 3H – bo o nim mowa, to urządzenie, które ostatnio trafiło do polskich sklepów. Jak zapewnia producent, względem poprzedniej generacji cechuje go zwiększona wydajność oczyszczania, a tym samym znacznie lepsze parametry i efektywność pracy. Co ważne u progu sezonu alergicznego, sprzęt ten, dzieki zaawansowanym filtrom ma zapewnić użytkownikowi czyste powietrze bez alergenów. 

Skuteczny w pomieszczeniach do 45 m2

Air Purifier 3H został tak skonstruowany, że pozwala na dokładne i efektywne oczyszczanie powierzchni do wielkości 45 m2. Urządzenie to, podobnie zresztą jak wcześniejsze modele zostało wyposażone w zaawansowany filtr HEPA, który – jak deklaruje producent - eliminuje nawet 99,97% zanieczyszczeń z powietrza.

Łatwy w obsłudze

Nowy oczyszczacz powietrza charakteryzuje się też bardzo intuicyjnym i prostym w obsłudze interfejsem. Xiaomi wyposażyło Air Purifier 3H w czytelny ekran OLED, który ba bieżąco pokazuje informacje na temat jakości powietrza i umożliwia łatwe sterowanie. Urządzeniem można też sterować z poziomu Mi Home App – aplikacji Xiaomi na smartfony, a po odpowiedniej konfiguracji także za pomocą asystenta Google oraz Amazon Alexa.

Urządzenie wyceniono na 699 zł.

Źródło: Xiaomi

 

KOMENTARZE (0) SKOMENTUJ ZOBACZ WSZYSTKIE

Najczęściej czytane