Czwartek , 21 Październik 2021

Firma MSI pokaże monitor IPS z odświeżaniem 240 Hz

   15.11.2019
Znana z produkcji Płyt glównych i laptopów MSI chce na targach CES 2020 w Las Vegas zaprezentować Optix MAG161. ma to być 15,6-calowy monitor IPS z odświeżaniem, aż 240 Hz.
Nowy monitor od MSI

Monitor dla graczy

Odbywające się od kilku dekad targi CES to największy na świcie salon wystawienniczy, na ktorym producenci elektroniki z całego świata prezentują swoje produkty. Najnowsza edycja edycja, ktora odbędzie się w Las Vegas przypadła na styczeń 2020, ale już teraz mozna odejrzewać kto pokaże produkty najbardziej innowacyjne jakie firmy zgarną targowe wyróżnienia. Media spekulują, że jedna z nagród przypadnie firmie MSI, która pokaże tam przenośny monitor dla graczy, Optix MAG161. Sprzęt MSI wyposażono w bardzo wąskie, 5mm ramki oraz zaawansowany, 240 Hz panel IPS. Jak podaje portal PC Gamer, jest to 15,6-calowy monitor Full HD z czasem reakcji 3 ms (GtG). Optix MAG161, jak podaje strona produktu na witrynie CES, ma posiadać także złącza USB-C oraz HDMI.

Szczegóły po premierze

Więcej szczegółów technicznych na razie nie podano. Nowy monitor MSI wydaje się dobrym wyborem zarówno dla graczy jak i użytkowników profesjonalnych. 240 Hz odświeżanie w przenośnych monitorach to dziś na rynku rzadkość, ale daje sporo możliwości.

źródło: PC gamer

 

KOMENTARZE (0) SKOMENTUJ ZOBACZ WSZYSTKIE

Najczęściej czytane