Poniedziałek , 15 Lipiec 2024

Braun HC5010 - bezproblemowe i szybkie strzyżenie

   22.04.2020
Przycinanie włosów dzięki maszynce Braun HC5010 może być łatwiejsze niż kiedykolwiek. Co ważne, by odtworzyć fryzurę nie będzie trzeba pamiętać ustawień długości ostrzy, bo dzięki funkcji Memory SafetyLock urządzenie zapamięta je za użytkownika.
Maszynka Braun HC5010 - doskonała do strzyżenia włosów

Niemiecka firma Braun od dekad znana jest z produkcji sprzętu, który ułatwia życie w domu. Mężczyznom kojarzy się szczególnie z wysokiej klasy produktami do golenia i strzyżenia zarostu oraz włosów. Maszynka HC5010 powstała po to by zadbać o stylizację i przycinanie włosów tak, by czynność ta stała się możliwie dokładna oraz szybka.

Dokładność i satysfakcja

Maszynkę Braun HC5010 wyposażono w aż 9 precyzyjnych ustawień długości strzyżenia zawartych w zakresie pomiędzy 3 a 24 mm. To umożliwi precyzyjne podcięcie zarostu lub włosów i wymodelowanie wielu modnych fryzur. Co ważne, korzystając z tej maszynki nie musisz się martwić tępiącymi się ostrzami. Braun wyposażył HC5010 w bardzo wytrzymałe, ostre ostrza wykonane według technik zapewniających im perfekcyjną ostrość i właściwości tnące przez bardzo długi czas.

Braun HC5010 - ostrza ostre maksymalnie długo

Braun HC5010 zapamiętuje twoje wybory

Maszynkę Braun wyposażono w ciekawą i przydatną funkcję - Memory SafetyLock. Zapamiętuje ona ostatnie ustawienia długości strzyżenia, nawet jeśli ktoś przez nieuwagę zdejmie z urządzenia grzebień. Oznacza to, że gdy chcesz odświeżyć swoją poprzednią stylizacje nie musisz się martwić o pamiętanie ustawień – maszynka zapamięta je za ciebie. Długość włosów po strzyżeniu już cię nie zaskoczy.

Korzystaj bezprzewodowo

Maszynka Braun HC5010 została wyposażona w specjalną podwójną baterię, której zadaniem jest zapewnienie wydajnej pracy zarówno przy korzystaniu ze wbudowanego akumulatora jak i wtedy, gdy urządzenie jest podłączone do sieci. Braun wyposażył urządzenie w baterię Ni-MH pozwalającą na bezprzewodową pracę przez ok. 40 minut (ładowanie trawa ok. 8 godzin) lub ciągłą, jeśli maszynka jest podłączona do zewnętrznego zasilania. O tym jaki jest stan naładowania baterii informuje wskaźnik LED

Braun HC5010 można spłukiwać wodą

Maszynki Braun możesz bezpiecznie spłukiwać pod bieżącą wodą (gdy nie jest podłączony kabel sieciowy).

Braun HC5010 - zawartość zestawu

Towarzysz podróży

Maszynka Braun HC5010 posiada automatyczną regulację napięcia. To udogodnienie przydaje się przy wyjazdach do krajów, gdzie napięcie w gniazdku prądu elektrycznego jest inne niż w Polsce. Inteligentna wtyczka sprawia, że obsługiwane napięcie sieci wynosi od 100 do 240V.

Źródło: Braun

KOMENTARZE (0) SKOMENTUJ ZOBACZ WSZYSTKIE

Najczęściej czytane